A máriapócsi Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanítót keres.

 

A Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A § alapján pályázatot hirdet tanítói munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozott idejű, 2022. 08. 31-ig tartó

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: 4326 Máriapócs, Kossuth tér 10.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: a nemzeti köznevelésről szóló CXC. törvény 62. § (1) bekezdésében, valamint a munkaköri leírásban foglalt feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény, valamint a pedagógusok előmeneteli rendszeréről és a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény köznevelési intézményekben történő végrehajtásáról szóló 326/2013.  (VIII.30.) Korm. rendelet az irányadók.

Cafetéria

Pályázati feltételek:

  • főiskola, tanítói végzettség
  • előnyt jelent angol nyelvi műveltségi terület
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • lelkészi ajánlás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • motivációs levél; szakmai önéletrajz; az álláshely betöltéséhez szükséges képesítés meglétét igazoló okmány(ok) másolata; 90 napnál nem régebbi hatósági bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására

A munkakör kezdete: 2021. 08. 21.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. 07. 24.

A pályázat benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.  e-mail címen keresztül

A pályázattal kapcsolatos bővebb információt Orosz Istvánné intézményvezető nyújt a 06306971844 telefonszámon.

Nyíregyházi Egyházmegye