Munkatársaink

 

 

  • Orosz Istvánné - intézményvezető, tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület, közoktatásivezetői szakvizsga
  • Mosolygó Tamás - lelki igazgató
  • Dávida Edina - intézményvezető-helyettes, matematika
  • Páldi Orsolya - intézményvezető-helyettes, magyar nyelv és irodalom, számítástechnika, közoktatásvezetői szakvizsga
  • Buzga Lászlóné - munkaközösségvezető, tanító, vizuális kultúra szakkollégium
  • Hajas Pál - diákönkormányzatot segítő pedagógus, testnevelés, földrajz
  • Kobolák Andrea - munkaközösségvezető, angol nyelv, számítástechnika, közoktatásvezetői szakvizsga
  • Lőrinczné Rembeczki Katalin - munakközösségvezető, matematika, technika, életvitel és gyakorlat
  • Palóczy Timea - munkaközösségvezető, magyar nyelv és irodalom, tanító, angol speciál kollégium
  • Szkiba Enikő - munkaközösségvezető, földrajz, rajz, közoktatásvezetői szakvizsga
  • Ács Enikő - tanító, életvitel műveltségi terület, fejelsztő pedagógus szakvizsga
  • Balogh Tamás - néptáncpedagógus
  • Bérczes Mihály- zongoratanár, kamaraművész
  • Fekete-Turgyán Anett - harsonatanár
  • Grunda Dávid - hitoktató
  • Iváncsik Istvánné - tanító, óvodapedagógus
  • Jevcsák István - biológia, kémia
  • Jevcsák Szilvia - magyar nyelv és irodalom …
  • Linzenbold Lilla Szandra - tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület
  • Kenéz András - ének-zene
  • Kész Piroska - történelem, földrajz, hitoktató
  • Király Judit - testnevelés, fizika
  • Kusnyérné Tamás Edit - angol nyelv, orosz nyelv,
  • Magyar Jánosné - angol nyelv
  • Mankó-László ALexandra -tanító, angol műveltségi terület
  • Mitróné Papp Nikelolett - angol nyelv, történelem
  • Molnár Dezső - hitoktató
  • Molnárné Király Veronika - tanító, német nemzetiségi szakirány
  • Mosolygóné Szabó Valéria - angol nyelv, történelem
  • Papp Attiláné - tanító, technika szakkollégium
  • Rebák-Kapin Alíz - angol nyelv, éne-zene
  • Reneé Pucky - anyanyelvi lektor
  • Rózsa Zoltán - ének-zene, népzene
  • Sipos Brigitta - hitoktató
  • Siposné Takács Éva - angol nyelv
  • Skorcovné Miterli Tímea - tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület
  • Szabó-Karácsony Tímea - tanító, ember és társadalom műveltségi terület
  • Vincze Tibor - biológia, technika
  • Vona Éva - drámapedagógus
  • Mihuczné Miterli Enikő - iskolatitkár
  • Lőrinczné Bigai Edit - gazdasági ügyintéző
  • Spisákné Krich Dorottya - pedagógiai asszisztens
  • Borosné Dávida Ágnes - technikai dolgozó
  • Gupcsu Jánosné - technikai dolgozó
  • Iváncsik István - technikai dolgozó
  • Iváncsik László - technikai dolgozó
  • Iváncsik Lászlóné - technikai dolgozó
  • Kiss Istvánné - technikai dolgozó