Várunk benneteket:

• augusztus 30.-án (vasárnap) a 9 órakor kezdődő tanévkezdő Szent Liturgiára a MÁRIAPÓCSI KEGYTEMPLOM UDVARÁN.

• szeptember 1-én (kedd) 8 órakor a tanévkezdő ünnepségünkre a KEGYTEMPLOM UDVARÁN.
    Gyülekező 7:45-ig az iskola épületében, ünnepi öltözetben.

• szeptember 1-én (kedd) tankönyvosztás az osztályteremben.

Kérjük a járványügyi szabályok betartását!

Az iskola épületébe csak az intézmény tanulói és dolgozói léphetnek be, kivéve az első osztályos tanulók szüleit. Kérjük, hogy az első osztályos tanulókat csak egy hozzátartozó kísérje az iskolába.

Az épületbe belépve a kézfertőtlenítés kötelező! Nagykorú személy részére a szájmaszk használata kötelező!
Iskolai hivatalos ügyeiket kérjük a +36-42-999-420-as telefonszámon vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.  e-mail címen intézzék.