Dicsőség Jézus Krisztusnak!
Tisztelt Szülő / Gondviselő!

Amint az ismert, a Kormány 40/2020. (III. 11.) Korm. rendeletével veszélyhelyzetet
kihirdetéséről döntött Magyarországon, a Kormány 1102/2020.(III. 14.) Korm.
határozata a koronavírus miatt a köznevelési és szakképzési intézményekben új
munkarend bevezetéséről döntött. 2020. március 16. napjától az iskolában a
nevelés-oktatás tantermen kívül, digitális munkarendben kerül megszervezésre.
Az Önkormányzat – a gyermekek érdekeit, szükségleteit figyelembe véve – az arra
jogosultak részére a különleges jogrend időszaka alatt is megszervezi a
gyermekétkeztetést.

Aki továbbra is szeretné, hogy gyermeke részére biztosítsuk az étkezést – változatlan térítési díjak mellett, és a jogszabály szerint járó kedvezmények változatlan igénybevételével –, annak jeleznie kell iskolánk felé 2020.03.17. (kedd) 9.30-ig.

Ezt követően minden héten csütörtök 9.30-ig jelezhető lemondás vagy új igénylés a következő e-mail címen: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Az igénylésben szerepeltetni kell az alábbi adatokat:

• szülő / gondviselő neve
  • gyermek neve, iskolája neve, osztálya
  • szülő / gondviselő telefonszáma

A megrendelt étel egyszer használatos edényben történő elvitelére az Ékes Virágszál Görögkatolikus Óvoda ebédlőjéből van lehetőség, hétköznapokon: 12:00 és 13:30 óra között.