Dicsőség Jézus Krisztusnak!

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Honlapunkon folyamatosan igyekszünk a lehető leggyorsabban tájékoztatást adni az Önöket, Titeket valamint az iskolát érintő dolgokról, esetleges változásokról.

Intézményünkben a digitális oktatásra történő átállás megtörtént, a visszajelzések alapján mára már folyamatosan, zökkenőmentesen működik. A kisebb problémákat a tőlünk telhető leggyorsabban próbáljuk megoldani.

A már jól bevált csatornákon továbbra is bizalommal fordulhatnak, fordulhattok az osztályfőnökökhöz, de az alábbi e-mail címeken is rendelkezésre állunk: